Ve dnech 26. – 28.3. 2018 v prostorách Service Training Center Auto a.s. a Servisního centra Škoda Auto a.s., Kosmonosy proběhla celostátní soutěž Autoopravář junior 2018.

Soutěž byla rozdělena na kategorie Automechanik, Karosář, Autolakýrník a Autotronik. Za naši školu nás letos reprezentovali 3 žáci a to Radek Švub – Automechanik, Karel Šálek – Autolakýrník a Vít Vrana – Karosář. Radek Švub se umístil na 15. místě z 28 automechaniků, Karel Šálek obsadil 7. místo z 12 autolakýrníků a Vít Vrana se umístil na 1. místě z 14 karosářů. Na základě těchto skutečností můžeme konstatovat, že Víťa je nejlepší Karosář junior pro rok 2018 z celé České republiky! Velká, velká, velká ….. GRATULACE!!!

Na závěr bych chtěl poděkovat všem těm, kteří se podíleli na přípravě našich žáků, organizátorům kategorie Karosář a hlavně našim žákům za příkladnou reprezentaci naší školy ve svých kategoriích.

Více informací a fotografie zde: https://www.facebook.com/AUTOJOB.cz/

Rozhovor s Víťou – ještě nevěděl, že to vyšlo, ale již si věřil, že tu bude bedna 🙂 no to je prostě Víťa: https://www.youtube.com/watch?v=k-JaUT_nS7k

Pavel Trojan

Fotografie: https://www.facebook.com/pg/AUTOJOB.cz/photos/?tab=album&album_id=1764334333627312