23.června 2017 se v Zábřehu odehrál již šestý ročník tenisového turnaje pro žáky a pedagogické pracovníky základních a středních škol Olomouckého kraje. Pořadatelsky se na akci podílely dvě zábřežské školy – Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní Zábřeh a Střední škola sociální péče a služeb.

Do soutěže se přihlásilo 10 párů smíšené čtyřhry. Turnaj vyhrála Iva Polednová z Gymnázia Hejčín, která tvořila dvojici s Jiřím Neuwirthem ze Střední školy sociální péče a služeb Zábřeh. Na druhém místě se umístili Dana Hanzlíková a Jarmil Vysloužil ze ZŠ Přerov Dlážka. Z pedagogických pracovníků třetí místo obsadila Jitka Hozíková z VOŠ a SŠA  Zábřeh s Milošem Lachnitem z III. ZŠ Zábřeh.

Akce byla pozitivně hodnocena pořadateli, soutěžícími i přihlížejícími diváky. Všichni účastníci byli spokojeni a již se těší na příští ročník, který jistě bude neméně vydařený.

Děkujeme organizátorům a  účastníkům za vynikající sportovní výkony, obdivuhodné nasazení a přátelskou atmosféru. Věříme, že příští ročník bude podobně úspěšný.

Mgr. J. Hozíková, Mgr. M. Neuwirth