Náš výlet začal ve vlaku směrem na Brno s přestupem ve Vyškově na autobus. Po mnohahodinovém cestování jsme konečně dorazili do Vranova. Odtud jsme šli až do kempu pěšky. V kempu jsme se ubytovali a hned jsme šli vyzkoušet vodu v přehradě. Bylo to příjemné osvěžení po náročném cestování.

Druhý den jsme se vypravili na dlouhou plavbu lodí směr hrad Bítov. Na prohlídce hradu nás nejvíce upoutali vycpaní psi a spousta vycpaných ptáků. Při pohledu z oken hradu se nám naskytl krásný výhled na Vranovskou přehradu a její okolí. Z hradu nás čekal asi 15ti kilometrový pochod směr kemp. Po cestě nás čekalo překvapení v podobě konopné farmy. Nikdy předtím jsme neviděli tolik technického konopí pohromadě, takže máme všichni spoustu fotek. Po příchodu z dlouhého pochodu jsme se rozhodli, že si půjčíme šlapadla se skluzavkou a vyřádíme se v přehradě. ,,Nalodili“ jsme i pana třídního učitele, který si to užil s námi. Den jsme ukončili návštěvou místní restaurace, kde výborně vařili.

Třetí den jsme odjížděli domů, takže po brzkém vstávání a vyklízení chatek nás čekala cesta zpět. Cyklovýlet jsme si náramně užili, i když jsme vlastně kola vůbec neměli. I tak máme spoustu zážitků, vzpomínek a krásných fotek.

Protože jsem jako poslední předával chatku, musím psát tuto slohovku.

Petr Krátký, 3.AT

PS. Už se nikdy nebudu loudat!