21. června 2019 se v Zábřehu odehrál již osmý ročník tenisového turnaje pro žáky a pedagogické pracovníky základních a středních škol Olomouckého kraje. Pořadatelsky se na akci podílely dvě zábřežské školy – Vyšší odborná škola a Střední škola automobilní Zábřeh a Střední škola sociální péče a služeb.

Do soutěže se přihlásilo 10 párů smíšené čtyřhry. Turnaj vyhrál již tradičně Jiří Neuwirth ze Střední školy sociální péče a služeb Zábřeh, který tvořil dvojici s nadějnou tenisovou žákyní Lenkou Pazderníkovou z Gymnázia Zábřeh. Iva Polednová z Gymnázia Hejčín, která tvořila dvojici s Jaroslavem Hykelem ze Střední zemědělské školy Olomouc obsadili krásné druhé místo.  Z  pedagogických pracovníků třetí místo obsadila Jitka Hozíková  a Michal Neuwirth z VOŠ a SŠA  Zábřeh. Jako nejvěrnější a zároveň nejstarší účastníci byli vyhodnoceni Dana Hanzlíková a Jarmil Vysloužil ze ZŠ Přerov Dlážka.

Akce byla pozitivně hodnocena pořadateli, soutěžícími i přihlížejícími diváky. Všichni účastníci byli spokojeni a již se těší na příští ročník, který jistě bude neméně vydařený.

Děkujeme organizátorům a účastníkům za vynikající sportovní výkony, obdivuhodné nasazení a přátelskou atmosféru. Věříme, že příští ročník bude podobně úspěšný.

Mgr. J. Hozíková